Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
JVC KD-X162, Car MP3 player 1DIN, Mosfet 50W x 4 / 50W x 2 +Subwoofer (4 ohms) 50W x 1, AUX, USB, 2-Line VA LCD Display, Variable-Color Accent Key, Key Color Red, FM radio with RDS, 3-Band Paramertic EQ, Audio File Playback: MP3 WMA WAV & FLAC, Android Music Playback, Steering Remote Control Ready
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela