Бренд: SONY
Краток опис: SONY DSXA416BT.EUR, Car MP3/WMA player with USB port and Bluetoo
Достапност:
Шифра: 60485
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY DSXA416BT.EUR, Car MP3/WMA player with USB port and Bluetooth, Red backlit, front AUX, 4x55W, FM radio with RDS, Removable front panel, Subwoofer out, Connect your digital music players and Android smartphones via USB, Feel the beat with Mega Bass, Quick browser
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela