Бренд: SONY
Краток опис: SONY CDXG1301U.EUR, Car CD MP3/WMA player with USB port, Keypad
Достапност:
Шифра: 60481
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY CDXG1301U.EUR, Car CD MP3/WMA player with USB port, Keypad illumination Orange color, front AUX, 4x55W,EXTRA BASS, FM radio with RDS, Removable front panel, Subwoofer out, Connect your digital music players and Android smartphones via USB, Feel the beat with Mega Bass
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm