Бренд: JVC
Краток опис: JVC KD-X252, Car MP3 player 1DIN, Mosfet 4x50W, FM radio with RD
Достапност:
Шифра: 60461
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
JVC KD-X252, Car MP3 player 1DIN, Mosfet 4x50W, FM radio with RDS, 2-Line LCD, 3-Band Paramertic EQ, Brightness Control & Auto Dimmer, Ipod & Android Playback, Android Music Playback, FLAC Compatible with Tag, AUX, USB, 1 RCA Preout 2,5V
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm