Бренд: SONY
Краток опис: SONY CDXG1202U.EUR, Car CD MP3/WMA player with USB port, Green
Достапност:
Шифра: 60358
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY CDXG1202U.EUR, Car CD MP3/WMA player with USB port, Green backlit, front AUX, 4x55W, FM radio with RDS, Removable front panel, Subwoofer out, Connect your digital music players and Android smartphones via USB, Feel the beat with Mega Bass
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela