Бренд: SONY
Краток опис: SONY XSFB1320E.EUR, Car speakers, 13cm 3-Way Mega Bass Coaxial S
Достапност:
Шифра: 60350
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY XSFB1320E.EUR, Car speakers, 13cm 3-Way Mega Bass Coaxial Speakers, 220W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela