Бренд: SONY
Краток опис: SONY XSFB1030.U, Car speakers, 10cm 3-Way Mega Bass Coaxial Spea
Достапност:
Шифра: 60289
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY XSFB1030.U, Car speakers, 10cm 3-Way Mega Bass Coaxial Speakers, 220W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm