Бренд: JVC
Краток опис: JVC CS-V418J, Dual Cone Speakers 10cm (4"), 180W Peak/20W RMS Po
Достапност:
Шифра: 60160
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
JVC CS-V418J, Dual Cone Speakers 10cm (4"), 180W Peak/20W RMS Power, Frequency Response: 70 - 20.000Hz *1, Sound Pressure Level: 87dB/W.m *1, Carbon Mica Cone Woofer
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela