Бренд: Roadstar
Краток опис: ROADSTAR RU-330MP, 3" HD TFT DET ELECTR. PANEL, PLL AM-FM RADIO
Достапност:
Шифра: 60134
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ROADSTAR RU-330MP, 3" HD TFT DET ELECTR. PANEL, PLL AM-FM RADIO RDS WITH 30 MEMORIES, CD-MP3, USB-SD, LAST TRACK MEMORY, ID3 TAG, 4 X 25 WATT,AUX-IN, ISO CONNECTOR, RC, 1GB BUILT-IN MEMORY, 1 X VIDEO-IN + 1 X VIDEO-OUT
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela