Бренд: LG
Краток опис: LG Auto CD LCF600UR, Car Audio, USB 2.0, Mosfet 53W X 4, Front
Достапност:
Шифра: 60132
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LG Auto CD LCF600UR, Car Audio, USB 2.0, Mosfet 53W X 4, Front Audio Aux in, CD/MP3/WMA Playback, CD/FM Radio Recording to USB, Pure Black 3 Line LCD Display, Slot-in Type, Ez-Finder (File & Folder Search), Dual Illumination (Blue/Red)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela