Бренд: SONY
Краток опис: SONY HTG700.CEL, Soundbar 3.1 channels 400W, wireless subwoofer
Достапност:
Шифра: 30525
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 25,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

19,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 925 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 542 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SONY HTG700.CEL, Soundbar 3.1 channels 400W, wireless subwoofer with blue light, Bluetooth and NFC, USB, FM Radio, Great-sounding music in one step with ClearAudio+, S-Master digital amplifier for pure sound quality, Dolby Atmos, Virtual surround sound creates cinematic audio, child lock, Remote control gets smart with SongPal, Audio in, Audio out, black color
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Гевгелија
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG