Бренд: Philips
Краток опис: Philips HTL3320/10, Sound Bar speaker black, 3.1 channel with Wi
Достапност:
Шифра: 30452
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 19,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

17,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 832 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 417 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HTL3320/10, Sound Bar speaker black, 3.1 channel with Wireless sub-woofer, Central speaker, Bluetooth, USB, 300W RMS, Remote controller, Virtual Surround Sound for a realistic movie experience, Dolby Digital for ultimate movie experience, Digital optical in, HDMI 1.4 output (ARC), Audio in 3.5 mm jack
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG