Бренд: SONY
Краток опис: SONY HTS350.CEL, 2.1CH COMPACT SINGLE SOUND BAR WITH BLUETOOTH,
Достапност:
Шифра: 30405
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 16,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

11,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 555 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 355 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SONY HTS350.CEL, 2.1CH COMPACT SINGLE SOUND BAR WITH BLUETOOTH, POWER OUTPUT 320W, Amplifier S-Master, S-Force PRO SURROUND, TV WIRELESS CONNECTION, HDMI OUT whir ARC/CEC, USB, Black color
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG