Бренд: SONY
Краток опис: SONY HTSF201.CEL, 2.1CH COMPACT SINGLE SOUND BAR WITH BLUETOOTH,
Достапност:
Шифра: 30349
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 12,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 463 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 271 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SONY HTSF201.CEL, 2.1CH COMPACT SINGLE SOUND BAR WITH BLUETOOTH, POWER OUTPUT 80W, Amplifier S-Master, S-Force PRO SURROUND, TV WIRELESS CONNECTION, HDMI OUT whir ARC/CEC, USB, white color
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG