Бренд: SONY
Краток опис: SONY HTRT4.CEL, 5.1CH Home Cinema Soundbar system, power output:
Достапност:
Шифра: 30307
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 20,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 878 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 438 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SONY HTRT4.CEL, 5.1CH Home Cinema Soundbar system, power output: 600W, Tall-boy rear speakers, Active Subwoofer, Bluetooth, NFC, DTS format support, Dolby Digital, BRAVIA SYNC (CEC CONTROL), HDMI (ARC), USB, Optical Input, Analog Input
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Прилеп
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG