Бренд: SONY
Краток опис: SONY BDVE4100.CEL, 3D Smart Blu-ray 5.1 Home Cinema System with
Достапност:
Шифра: 29829
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 22,990 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

19,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 884 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 479 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SONY BDVE4100.CEL, 3D Smart Blu-ray 5.1 Home Cinema System with Bluetooth and NFC, 2x Tall boy speakers, Black color, 1000W, FM radio with RDS, Web browser, Built in WiFi, LAN port, USB port, HDMI, optical audio unput, BD Live, Triluminos color, Dolby digital plus, Dolby true HD
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG