Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 65QUA9040, 65" (165cm) 4K ULTRA HD Android QLED TV, R
Достапност:
Шифра: 75160
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 46,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

37,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 3,325 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,584 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN 65QUA9040, 65" (165cm) 4K ULTRA HD Android QLED TV, Resolution 3840x2160, Slim FRAMELESS, HD DVB-T2/C/S2(HEVC), HDR, WI-FI, DLNA, NETFLIX, Dolby Vision, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x4, USB x2, Scart x1, VGA(PC in) x1, Ethernet RJ-45 x1, CI+ Slot, BLUETOOTH, Digital Audio Output(Coaxial and Optic), PC Audio in, Slim bezel, Black color
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG