Бренд: TCL
Краток опис: TCL 65C725, 65" (165cm) Android SMART Frameless 4K QLED TV, ULTR
Достапност:
Шифра: 75105
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 64,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

56,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 4,987 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 2,375 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TCL 65C725, 65" (165cm) Android SMART Frameless 4K QLED TV, ULTRAHD Resolution 3840x2160, Quantum Dot, Picture Performance Index 2700, IPQ 2.0 Engine, DVB-T/T2/C/S2, Micro Diming Pro, 4K HDR PRO, Motion Clariy Pro, Dolby Vision, Operating system Android 11, Google Assistant, Netflix, AI Amazon Alexa, Dolby Audio Atmos, Onkyo sound, Hands Free Voice Remote, Game Master, Wifi built in 802.11 b/g/n, Bluetooth, USB x2, HDMI x3, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, CI+ Slot x1, Ethernet port RJ-45, Bezeless Ultra slim metal
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG