Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG QE55QN700ATXXH, 55" (138cm) 8K QLED Smart TV, Resolution
Достапност:
Шифра: 52320
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 154,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

111,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 9,799 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 4,667 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG QE55QN700ATXXH, 55" (138cm) 8K QLED Smart TV, Resolution: 7680 x 4320, 100% Color Volume with Quantum Dot, PQI 4700, Quantum HDR 2000, Mega Contrast, HLG (Hybrid Log Gamma), UHD Up-Scaling, Neo Quantum Lite 8K processor, Supreme UHD Dimming, Micro Dimming, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, Dual DVB-T2/C/S2, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi Bulit in, Multi View, Multiroom link, TV Sound Connect, 4.2.2CH speaker, Q-Symphony, Blutooth Audio, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Ambient Mode, Smart Remote, Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG