Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG QE50LS03AAUXXH, 50" (123cm) UltraHD QLED Smart Frame TV,
Достапност:
Шифра: 51406
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 81,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

64,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 3,004 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 1,709 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG QE50LS03AAUXXH, 50" (123cm) UltraHD QLED Smart Frame TV, Resolution: 3.840 x 2.160, 100% Color Volume with Quantum Dot, PQI 3000, Quantum HDRx, Mega Contrast, HLG (Hybrid Log Gamma), AI upscaling, Quantum processor 4K Processor, Supreme UHD Dimming, Ultimate UHD Dimming, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, Dual DVB-T2/C/S2, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi Bulit in, Multi View, Multiroom link, TV to Mobile mirroring, TV Sound Connect, Blutooth Audio, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Ambient Mode, Game mode, Smart Remote, Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG