Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG QE65Q900RATXXH, 65" (165cm) 8K QLED Smart TV, Resolution
Достапност:
Шифра: 48187
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG QE65Q900RATXXH, 65" (165cm) 8K QLED Smart TV, Resolution: 7680 x 4320, 10 Bit panel, Q Color, Quantum HDRx, Mega Contrast, 8K AI Upscaling, Quantum Processor 8K, Quantum Dot Color, Ultimate 8K Dimming, Quad-Core procesor, Auto Motion plus MR200, Dual DVB-T2/C/S2, DLNA, Wifi Bulit in, Multiroom link, TV Sound Connect, 4.2ch 60 W Dolby Digital Plus DTS, Blutooth Audio, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Smart Remote, Connections: 4 x HDMI, 3 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Напреден Филтер
Wifi Да
Резолуција 8K UHD
SMART Да
Дијагонала 65'' (165cm)
Тип Промоција
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm