Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG QE55Q80RATXXH, 55" (138cm) UltraHD QLED Smart TV, Resolu
Достапност:
Шифра: 48078
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG QE55Q80RATXXH, 55" (138cm) UltraHD QLED Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, 10 Bit panel, Q Color, PQI 3700, Quantum HDRx, Mega Contrast, HLG (Hybrid Log Gamma), UHD Up-Scaling, Quantum Processor 4K, Supreme UHD Dimming, Micro Dimming, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, Dual DVB-T2/C/S2, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi Bulit in, Multiroom link, TV Sound Connect, 4.1ch 40 W, Blutooth Audio, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Smart Remote, Connections: 4 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Напреден Филтер
Wifi Да
Резолуција 4K UHD
SMART Да
Дијагонала 55'' (140cm)
Тип Промоција
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm