Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi 4S ELA4378GL, 43" (109cm) UltraHD Android LED TV, Resolut
Достапност:
Шифра: 74753
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,995 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,583 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 792 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi 4S ELA4378GL, 43" (109cm) UltraHD Android LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160 (4K Ultra HD), DVB-T/T2/C/S2, 2GB RAM, 8GB ROM, Operating system Android 9, Dolby + DTS, Wifi built in 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2, 3 × HDMI, 3 × USB, CI +, RJ-45, SPDIF, AV input, 3.5mm headphone output
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Свети Николе
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG