Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 32HD5000, 32" (82cm) SMART LED TV, HD Ready, Resoluti
Достапност:
Шифра: 72764
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN 32HD5000, 32" (82cm) SMART LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, 200Hz CMP, DVB T/C MPEG4 HEVC (H.265), WI-FI, DLNA, NETFLIX, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x2, USB x1, Scart x1, VGA(PC in) x1, Ethernet RJ-45 x1, CI+ Slot, Digital Audio Output(Coaxial and Optic), PC Audio in, Slim bezel, Black color
Напреден Филтер
SMART Да
Wifi Да
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt