Бренд: FAVORIT
Краток опис: FAVORIT 40DN4JM3T2A-44FHD, 40" (102cm) Android SMART LED TV, int
Достапност:
Шифра: 72147
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
FAVORIT 40DN4JM3T2A-44FHD, 40" (102cm) Android SMART LED TV, integrated WiFi, FullHD, Resolution 1920x1080, High Dynamic Contrast, Brightness: 250 cd/m2, Processor Quad core 1.2GHz, 512 MB RAM, 4GB ROM, Operating system Android 4.4, system upgradable by u-disk or online, Wifi built in 802.11 b/g/n, Ethernet port RJ-45, DVB-T2/C, USB ports x 2 with PVR (Power Video Recording), Timeshift, Coaxial out, Earphone out, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x3, Scart Input x1, CI+ Slot x1, Speeakers 2 x 10W, Square Stand
Напреден Филтер
Оперативен систем Андроид
SMART Да
Wifi Да
Дијагонала 40'' (102cm)/42'' (107cm)
Резолуција FullHD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt