Бренд: Hitachi
Краток опис: HITACHI 32HB6T41 SMART LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, 40
Достапност:
Шифра: 69831
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HITACHI 32HB6T41 SMART LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, 400 BPI (The Best Picture Rate), Sound: 2x 6W with DTS HD, DVB-T/C/MPEG4, Wifi ready, Ethernet RJ-45, USB MPEG4 with PVR, DLNA 1.5, 3x HDMI, 1x SCART, 1x USB
Напреден Филтер
3D Не
SMART Да
Wifi Не
Боја Црна
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • it tv
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel