Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG UE55NU7502UXXH, 55" (138cm) Curved UltraHD Smart TV, Cur
Достапност:
Шифра: 46601
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG UE55NU7502UXXH, 55" (138cm) Curved UltraHD Smart TV, Curved Screen, Resolution: 3.840 x 2.160, Dynamic Crystal Colour, Auto Depth Enhancer, PQI 1800, Mega Contrast, UHD Dimming, HDR10+, Slim design, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, DVB-T2/C/S, One Remote Control, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi Bulit in, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Напреден Филтер
3D Не
Wifi Да
Боја Црна
Резолуција 4K UHD
SMART Да
Дијагонала 55'' (140cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm