Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 43FE5510, 43" (109cm) FULLHD SMART LED телевизор, Рез
Достапност:
Шифра: 73334
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 17,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

14,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 694 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 375 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN 43FE5510, 43" (109cm) FULLHD SMART LED телевизор, Резолуција 1920x1080, 600 Hz CMP, DVB T2/C MPEG4 HEVC (H.265), WI-FI, DLNA, NETFLIX, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x2, USB x1, Scart x1, VGA(PC in) x1, Ethernet RJ-45 x1, CI+ Slot, Digital Audio излезput(Coaxial and Optic), PC Audio in, Slim bezel, Black color
Достапност по салони Сетек Струмица
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG