Бренд: ST
Краток опис: ST X96 II, Superior technology, 4K Android SMART Computer, Andro
Достапност:
Шифра: 72499
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST X96 II, Superior technology, 4K Android SMART Computer, Android 7.1, Amlogic S905X Quad core Cortex A53 2.0GHz 64bit, 4K video playing, 2GB DDR3 Memory, 16GB ROM Memory, Penta-core Mali-450MP GPU @ 750MHz+ GPU, Hardware decoding to 4K/2K, Special XBMC player, HDMI 2.0, 4x USB2.0, SD cards slot(up to 32GB), LAN RJ45, DC 5V, AV RCA port, SPDIF, Remote controller, Black color
Достапност по салони Сетек Прилеп
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG