Бренд: MANTA
Краток опис: MANTA MA425 Bluetotoh Handsfree car kit, Installing od steering
Достапност:
Шифра: 43309
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MANTA MA425 Bluetotoh Handsfree car kit, Installing od steering wheel, Mini USB chraging cable and car charger, Rechargeable Lithion ion battery 300mAh
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela