Бренд: SONY
Краток опис: SONY SRSXB12B.CE7, Portable Wireless Speaker with Bluetooth, NFC
Достапност:
Шифра: 30420
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY SRSXB12B.CE7, Portable Wireless Speaker with Bluetooth, NFC, EXTRA BASS, Frequency response: 20Hz-20KHz, Extra Bass, USB charging, IP67 Waterproof Rating, 16hr battery life, Black
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela