Бренд: Brother
Краток опис: Brother PTH110R1 Handheld, PC layout keyboard, TZ tapes 3.5 to 1
Достапност:
Шифра: 32458
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother PTH110R1 Handheld, PC layout keyboard, TZ tapes 3.5 to 12mm, Latin and Cyrillic keyboard, Cutter with replaceable blade, 10 font styles; 250 symbols; 15 frames, Powered by battery or optional adapter - PTH110R1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt