Бренд: Brother
Краток опис: Brother MFCB7715DW Laser Printer, Scaner, Copier, ADF, Network,
Достапност:
Шифра: 32438
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother MFCB7715DW Laser Printer, Scaner, Copier, ADF, Network, Wireless, Duplex - Print 34 ppm, 2400x600, Scanner 2400x600, Fax 14400, Scanner 2400x600, RAM 128 MB, 250 paper input tray, USB, High-yield toner cartridges TNB023 / DR023 - MFCB7715DWYJ1
Напреден Филтер
Тип Мултифункциски ласерски - MFC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt