Бренд: Brother
Краток опис: Brother PTP750W Desktop, Plug&Play, TZ tapes 3.5 to 24 mm, Prin
Достапност:
Шифра: 32385
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother PTP750W Desktop, Plug&Play, TZ tapes 3.5 to 24 mm, Print up to 30mm/sec, Option for Battery (alkaline/NiMH/Li-ion)&adapter, Editor Lite & Editor 5.1, NFC walk up&print - PTP750WYJ1
Напреден Филтер
Тип Label Printer
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt