Бренд: Brother
Краток опис: Brother HL1110 Mono Laser Printer, Compact design, Print speed 2
Достапност:
Шифра: 32313
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother HL1110 Mono Laser Printer, Compact design, Print speed 20 ppm, Resolution 2400x600, Full-speed USB 2.0 interface, GDI, 150 paper input tray, Starter toner up to 1000pgs, Standard toner TN1030(TN1050) White - HL1110EYJ1
Напреден Филтер
Тип Ласерски
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt