Бренд: Brother
Краток опис: Brother FAXT106YD1, Localised, Plain Paper Thermal Transfer Fax
Достапност:
Шифра: 32228
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother FAXT106YD1, Localised, Plain Paper Thermal Transfer Fax 14400 bps, Copier, Fax Telephone Switch, Integrated telephone handset, Digital answer machine
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt