Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG C27JG50QQU 27" Curved Висока Резолуција Gaming Монитор,
Достапност:
Шифра: 27683
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG C27JG50QQU 27" Curved Висока Резолуција Gaming Монитор, Dark Silver, Screen Size (Inch): 27, Screen Size (cm): 68.6, Curved 1800R, Aspect Ratio: 16:9, Панел тип: VA, Осветлување (типичен): 300cd/m2, Осветлување (Min): 200cd/m2, Контраст однос Static: 3000 : 1 (Typ), Dynamic Контраст однос: Mega, Резолуција: 2560 x 1440, Време на реакција: 4(GTG), Viewing Angle (Horizontal/Vertical): 178°(H)/178°(V), Colour Support: 16.7M, Refresh Rate: 144 Hz, Connectivity: Display Port: 1, HDMI: 2, Headphone: 1, What is included: HDMI Cable, Install CD, Quick Setup Guide, P/N: LC27JG50QQUXEN
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG