Бренд: Various
Краток опис: GAMING Chair Emperor XT , Premium carbon look, Support for 3x 2
Достапност:
Шифра: 20412

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
GAMING Chair Emperor XT , Premium carbon look, Support for 3x 27" monitors, Powerful subwoofer for 2.1 Audio, RGB-LED lighting, Adjustable seat (rear area, backrest), Adjustable keyboard and foot rest, Adjustable monitor mounts, Tilt option for entire workstation up to 15 degrees, Backrest inclines up to 35 degrees, Electronic tilt adjustment
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm