Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster Caliber X1 GAMING Chair Black, 180 degrees tilt, 4D
Достапност:
Шифра: 20391
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster Caliber X1 GAMING Chair Black, 180 degrees tilt, 4D Arm rest, adjustable lumbar support, CMI-GCX1-2019
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm