Бренд: Various
Краток опис: GAMING Chair WARRIOR, Black with Red color, maximum load: 150kg,
Достапност:
Шифра: 20341

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
GAMING Chair WARRIOR, Black with Red color, maximum load: 150kg, unfolding (up to 160°), number of legs: 5, height: 135cm(maximum), width: 70cm, seat width: 38cm, material: ecoleather,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm