Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster Caliber R1 GAMING Chair Blue, CMI-GCR1-2019B
Достапност:
Шифра: 20317
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster Caliber R1 GAMING Chair Blue, CMI-GCR1-2019B
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm