Бренд: Various
Краток опис: GAMING Chair DIABLO X-Ray , Black & Red, maximum load 150 kg ,
Достапност:
Шифра: 20311

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
GAMING Chair DIABLO X-Ray , Black & Red, maximum load 150 kg , unfolding (up to 180 °), number of legs 5 , height 114 cm (maximum), width 63 cm, seat width 36 cm, material : ecoleather,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm