Бренд: Various
Краток опис: LC-Power Riser Mining GPU extender kit PCI-E 1 16, 6 pin PCI-E,
Достапност:
Шифра: 50339

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
LC-Power Riser Mining GPU extender kit PCI-E 1 16, 6 pin PCI-E, SATA, PATA, USB cable, LC-ADA-MINING-EXTENDER
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Велес
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG