Бренд: Roline
Краток опис: 15.99.2088-20 VALUE PCI Adapter, 1 parallel ECP/EPP port
Достапност:
Шифра: 35160

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
15.99.2088-20 VALUE PCI Adapter, 1 parallel ECP/EPP port
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt