Бренд: Roline
Краток опис: 15.99.2088-50 VALUE 1P-Parallel PCI Adapter,ECP/EPP
Достапност:
Шифра: 35095

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
15.99.2088-50 VALUE 1P-Parallel PCI Adapter,ECP/EPP
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt