Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00020605 Hama Easy Clip Cable Fastener, black, 10 pieces; F
Достапност:
Шифра: 14508
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 00020605 Hama Easy Clip Cable Fastener, black, 10 pieces; Flexible cable fastener and organizer for adhesive fixing (double-sided adhesive tape); For use on all smooth surfaces (e.g. backplanes, desktops etc.); Easy open and close the cover; 3 different sizes for ideal shift the cable of 1 up to 6 cables
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt