Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Pocket Calculator LCD 1110, White, Pocket calculator, Me
Достапност:
Шифра: 10344
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Olympia Pocket Calculator LCD 1110, White, Pocket calculator, Metallic housing, Key material: Rubber, Type of display: LCD, 10-digit display, 1-line, Battery and solar operation, Memory function, With case/protective cover
Достапност по салони Сетек Струмица
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG