Бренд: SONY
Краток опис: GAME for SONY PS4 - Assassin’s Creed Valhalla Drakkar Edition
Достапност:
Шифра: 20446

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
GAME for SONY PS4 - Assassin’s Creed Valhalla Drakkar Edition
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR