Бренд: SONY
Краток опис: Sony PlayStation 4 DualShock Wireless Controller Black V2, Ports
Достапност:
Шифра: 20249
Гаранција (дена): 30

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Sony PlayStation 4 DualShock Wireless Controller Black V2, Ports: USB port (Micro B), Extension port, Stereo HeadSet jack
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR