Бренд: Razer
Краток опис: Razer Seiren X, Condenser microphone made for streaming, Superca
Достапност:
Шифра: 48287
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Razer Seiren X, Condenser microphone made for streaming, Supercardioid pick-up pattern to reduce background noise, Built-in shock mount to dampen vibrations, Mute button, Zero-latency 3.5 mm headphone monitoring port, RZ19-02290100-R3M1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt